Çörek Otu Yağı ile Zayıflamak

Çörek otu yağı kullanarak kilo vermiş, zayıflamış insanların yorumlarını, tavsiyelerini internette ve çevrenizde mutlaka görmüş ve okumuşsunuzdur. Evet, doğru! Eğer kilo almanıza sebep olan başka bir sağlık probleminiz yoksa çörek otu yağı zayıflamanıza, kilo verip ideal ağırlığınıza ulaşmada size yardımcı olabilir.

Çörek otu yağının bir diğer faydası da kilo verip zayıflamaya yardımcı olmada oldukça etkili sonuçlar ortaya koyabilmesidir. Fazla kilolarınızdan kurtulup ideal ağırlığa inmeniz sağlığınız için çok önemli, bunu biliyorsunuz. Peki nasıl kullanmalıyız? Çörek otu yağının, sabah kahvaltı ve akşam yemeğinden yaklaşık bir saat kadar önce bir kapsül ( veya bir çay kaşığı miktarında ) bir bardak su ile alınması önerilmekte. Güvendiğiz yerden aldığınız çörekotu yağını ilk ve soğuk sıkım olarak tercih edin. Çörek otu yağı özellikle fazla kiloları olanların iştahını azaltıp, çabuk doyma hissi oluşturduğundan zayıflamanıza yardımcı olabilecektir. Yine unutulmaması gereken diğer bir püf noktası da yemekten önce içilen bir bardak suyun da zayıflamaya fayda sağlayacağı yönünde.

Çörek otu yağının kilo verme faydasının şöyle oluştuğuna değinilir: Fazla iştahı kontrol altına alarak, karaciğeri temizleme desteği ve neticesinde sindirimin hızlandırılması. Yağlayıcı fonksiyonu ile bağırsakları daha kaygan bir hale getirerek, yani bir nevi müshil etkisi gösterip, vücuda alınan besinlerin sindirim sisteminden daha hızlı geçmesine yardımcı olarak.

Fazla Kilolara Çörek Otu Yağı ile Veda Edin!

Çörek otu yağı ile 1 ayda 5-6 kilo verenler var. Ancak sağlığınızla alakalı herhangi bir durumda kendi başınıza hareket etmemeniz, mutlaka doktorunuzdan bir görüş almanızı, danışmanızı tavsiye ederiz. Çörek otu yağı desteğini yeterli görüp, hareketsiz bir yaşam ve yediklerinize dikkat etmemeniz neticesinde aşırı kilo, obezite riski ile karşı karşıya kalabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*